Dítě nemá usínat jedna: co mám dělat mami?

Autor článku: dětské kuchyňky

Když v životě každé ženy přijde dítě, máma se snaží to často líbat, objímat a držet na ruce, aby se dát trochu lásky, něha a mazlení. Každý ví, že mezi dítětem a matkou je duchovní spojení, které ženy nechtějí rozbít a to i v noci. Proto často vzniká takový obraz, když jako kluk na jednu noc je skládaný s vámi na , ... a to je mu už dva-tři roky. A vy si uvědomíte, že vaše dítě je už dvakrát vyšší, než při narození a rád spí v pozici "hvězdy", a vy s manželem, snažíte se nějak vešly na kdysi obrovské postele. A pak se mnozí rodiče se snaží skrýt pocity stranou a jednat rozumem, a často svalují dítě v dětské postýlce nebo ohrádka, že dítě dává kategorické odmítnutí. O tom, jak naučit vaše dítě usínat sami si přečtěte níže.
dítě spí s rodiči
Pro začátek pochopit, drazí rodiče, že zvyknout dítě na něco nového je možné, hlavní věc odstavit od starého, a v našem případě – je vytvoření alternativního, ale zcela nové metody vaše slunce spát. trpělivostí a pozitivním myšlením, a máte vše vyjde! Váš nový rituál dítě spát začíná příprava na spánek. Nechte pohybové hry na ráno, že si , štukové pokojů, čtením z dětské říkanky nebo skládáním puzzl. Způsob, jakým vaše dítě v obvyklé hry, a nové dojmy nechat nechat je čekat.
Udělejte si čas hraček, kterým taky je čas pomalu jít spát, vypijte šálek čaje s dítětem, koupání a čištění zubů – to jsou první "" toho, že někdo brzy půjde spát. Druhým krokem bude vlastně samotný postup dítě v postýlce. Tady jsou všechny způsoby, jak jsou dobré: hračka, která dává dítěti pocit jistoty a klidu, pohádka na noc od milovaného tatínka, spřízněná rozhovor s mámou o tom, jak dítě celý den ve školce a tak dále, Dobře, když se vaše dítě již má svou oblíbenou hračku, ale pokud takový není k dispozici, pak přejděte na jednu-jedinou jen pro spaní. Právě tato hračka se stane v budoucnu vaším kruhem, stejně jako přítel pro dítě. A nyní můžete požádat své dítě sledovat panenkou nebo v noci, pevně a říct "přítel" pohádku na dobrou noc dokud se .
Dítě spí s rodiči, když je čas bít na zvon?
Mnozí rodiče, na to, že dítě špatně usíná, pomalu ho odstavit od spaní v manželské posteli. Ale spát s vámi před svatbou dítě ještě není, a v každém případě, tento problém někdy se stane žebrem. Takže, vědci, psychologové radí, aby tento proces začít ve věku dvou-tří let, kdy dítě začne mít nárok na své "Já". Zde je návod, jak právě začínáte slyšet a úst dítěte "Já sám!", to znamená, že je čas začít. Takový věk je pro dítě zcela vědomé, a proto se s ním již o něčem dohodnout.
Viz také: multifunkční kolébka