Leverkusen po dwóch latach ponownie w ósmej rundzie LM skłania Atlético

Liga Mistrzów we wtorek zaplanował otwarcie kolejnego ósmy finał pasuje. Po dwóch latach od siebie na tym etapie spotyka Bayer Leverkusen i zeszłoroczny runner-up Atletico Madryt, wyżywienie Manchester City u siebie z Monako.

"Dwa lata temu było to trudne mecze. Mieliśmy dodatkowo trochę pecha, bo spadły przez w rzutach karnych," powiedział trener Leverkusen Roger Schmidt. "Ale wiemy, że jest możliwe, aby pokonać Atletico. Ale to będzie bardzo trudne, ponieważ Atlético był dwukrotnie w ciągu ostatnich trzech lat w finale," dodał.

Leverkusen chciałby również, aby przełamać klątwę rundę, gdzie jeszcze w zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W 2002 roku, podczas gdy Bayer doszedł do finału prestiżowego konkursu, ale wtedy o postępach do ćwierćfinałów postanowił w grupach. "Step i włożyć wszystko do niego," powiedział napastnik Karim Bellarabi.

Atletico wygrało tylko trzy z ostatnich ośmiu meczów, dobrą wiadomością przed meczem w Niemczech byłoby to dla niego może być powrót bramkarskich sty chmury. Słoweński bramkarz, który w ubiegłym sezonie w drodze do finału zdobył trzynaście zera, nie od grudnia z powodu uszkodzonego barku środę, ale pełnym treningu z zespołem.

Choć Manchester City wejdzie w pojedynku z Monako w ulubionych całości książę będzie jednak na pewno nie można lekceważyć. AS miałeś w grupie dwukrotnie przeprowadzono konsultacje Tottenham 2: 1 nad drużynami angielskimi udało się awansować w czterech na pięć podwójnie cel.

Goście będą mogli również liczyć na napastnik Radamel Falcao, którzy włożyli w ich ostatnich 14 meczach 13 bramek. "Kiedy był w Atletico Madryt, był najlepszym napastnikiem na świecie", powiedział bramkarz Manchesteru City Wilfredo Caballero. "W ciągu dwóch lat, pomogło im stać się wiodącym Klub Europejski", dodał.

"Jego kariera wówczas także zwolnił z powodu kontuzji kolana, ale znowu daje dużo bramek i że po takiej kontuzji nie jest łatwą sprawą," powiedział Caballero. "Musimy być ostrożni i mamy nadzieję, że nie będzie widać Falcao w szczytowej formie", powiedział były bramkarz Elche i Malaga. więcej informacji: www.uni-pl.com